Najlepsi wykonawcy muzyczni i duża dawka pozytywnej, tanecznej muzyki. W maju TV Puls zaprezentuje zupełnie nowy program rozrywkowy „tuba TV”.
Mnóstwo pozytywnej energii dostarczy widzom „tuba TV”. W programie znajdą się teledyski gwiazd muzyki rozrywkowej, takich jak: Agnieszka Chylińska, Mark Oh, FU, Kyle Evans, czy David Guetta. O swoich planach muzycznych opowiedzą najpopularniejsi polscy wykonawcy, m.in. Doda, Łukasz Zagrobelny, Natalia Kukulska i Kasia Cerekwicka. Zobaczymy też, co słychać u zagranicznych gwiazd muzyki tanecznej. Program emitowany będzie w soboty i w niedziele, o godzinie 00:30. Poprowadzi go Aneta Szymańska.
tuba TV – program muzyczny, Polska 2010
emisja: sobota i niedziela, godz. 00:30
Premiera: 15 maja
http://tuba.pl/tubapl/1,103887,7906806,tuba_TV___program_dla_milosnikow_muzyki__odcinek_4_.html
Trochę za późno ten program jest emitowany. Najlepszą porą byłby piątek i sobota około nawet tej 22.
jakieś „show” pt. „Pop Corn TV” to dają o 20:00, a porządną „TUBĘ” dadzą o 00:30!!! Żenada@@!@!@@
Fajny program, ale go nie oglądne, bo to zecydowanie za późno!!! W niedziele o 21 można by dać, albo w sobote czy piątek. PLISSS, bo zapowiada się nieźle.
0:30? To nie trochę za późno? Cała sobota zapchana kreskówkami i cyrkiem, a program muzyczny w nocy? Oj, chyba dużej widowni to to nie zdobędzie.