Psycholog BerlinInformacje

Kategoria: Firma
Dodany: 2019-06-10


foto
Szkoła jazdy Zabrze

foto
wymiana szybki iphone warszawa

Psycholog Berlin

Oferujemy skuteczną pomoc z zakresu psychologii i psychoterapii. Jesteśmy zespołem psychoterapeutów i psychologów, którzy pracują w podejściu . Nasz ośrodek powstał w rezultacie współpracy pięciu psychoterapeutów i psychologów, których łączy przyjaźń i czerpanie przyjemności z szerzenia i udostępniania korzyści wynikających z psychoterapii większemu gronu odbiorców. Udostępniamy klientom bezpieczne i przytulne miejsce, gdzie klienci mogą poczuć się komfortowo i cieszą się pełnym zakresem możliwości związanych z terapią.

Nasza oferta

W naszej ofercie klient znajdzie pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną. Oferujemy eksperckie konsultacje psychologiczne, w trakcie których identyfikowany jest problem pacjenta , znajdowane są najbardziej efektywne rozwiązania i dobierana jest odpowiednia forma pomocy psychologicznej, którą zazwyczaj są konsultacje psychoterapeutyczne. Oferujemy naszym klientom najlepszą pomoc w postaci psychoterapii indywidualnej, grupowej, par i małżeńskiej, rodzin oraz psychoterapii uzależnień. Przeprowadzamy równiez warsztaty psychologiczne i rozwojowe.

Die Mitte Praxis

Linienstr.130

10115 Berlin
sprawdź psycholog Berlin cena www.psycholog-psychoterapeuta.de/

tel. 015257601317

Psychoterapia jest częścią nurtu psychoterapii humanistycznej, opisującej człowieka jako świadomą jednostkę posiadającą możliwość wyboru, kreującą rzeczywistość, kierującą swoim życiem i nadającą mu indywidualny sens. Pracujemy w nurcie psychologii humanistycznej, dlatego dajemy naszym klientom warunki sprzyjające samorealizacji i rozwojowi oraz pomoc w uświadomieniu sobie swoich potrzeb i oczekiwań wobec świata i siebie samego. Psychoterapia skupia się na tym, co dzieje się w danym, konkretnym momencie i pozwala uświadomić, że przeszłość już nie istnieje, a przyszłość jeszcze nie nastąpiła. Akceptując swoje doświadczenia życiowe uświadamiamy sobie to, co naprawdę czujemy. Jednostka staje się zdolna do zmiany i kontroli swojego życia poprzez świadomość i odpowiedzialność za samego siebie. Ważna jest również relacja między psychoterapeutą, a klientem która ma wymiar ludzkiego spotkania, pełnego szacunku do wewnętrznego świata drugiej osoby.

Według psychoterapii pacjent jest pełny potencjału, wystarczającego, aby poradzić sobie z wszystkimi spotkanymi trudnościami. Skontaktuj się z nami, abyśmy mieli możliwość pomóc Ci poznać Twoje szczęście i wspomóc Twój rozwój osobisty. Zapraszamy!

Tagi dla artykułu

firma